top of page

Usługi

MP-C2003-25031-4.jpg
Sprzedaż urządzeń

Oferujemy najnowsze produkty liderów rynku. Oferujemy urządzenia niezbędne do pracy we współczesnym biurze: drukarki, kopiarki, skanery, powielacze, faxy. Szczególnie polecamy urządzenia wielofunkcyjne, od prostych, niewielkich do ustawienia na biurku, przez średnionakładowe, aż do wysokowydajnych wyposażonych w sortery z możliwością zszywania, dziurkowania i broszurowania. Znając Państwa potrzeby zawsze pomagamy dobrać właściwy produkt, spełniający stawiane wymagania i najbardziej korzystny cenowo. Posiadamy w ofercie zarówno urządzenia fabrycznie nowe jak i używane. Umożliwiamy Państwu zakup urządzeń używanych, w bardzo atrakcyjnych cenach z pisemną gwarancją.

Sprzedaż materiałów
eksploatacyjnych

Posiadamy w sprzedaży materiały eksploatacyjne takie jak tonery, tusze, matryce i wiele innych podzespołów dla wszystkich oferowanych przez nas urządzeń. Na indywidualne zamówienia sprowadzamy również materiały do sprzętu innych producentów. Zapewniamy ciągłość dostaw oraz bardzo atrakcyjne ceny. Istnieje możliwość dostarczenia zakupionych u nas produktów pod wskazany adres. Sprzedajemy głównie tonery oryginalne - na życzenie klienta oferujemy również zamienniki.

materialy-eksploatacyjne.jpg
RICOH-IM-C3000_3500_Copy-Felix_2-3.png
Dzierżawa urządzeń

 Proponujemy naszym klientom dogodny sposób finansowania urządzeń drukujących jakim jest dzierżawa połączona z kompleksową obsługą serwisową. Korzystając z naszej oferty nie muszą Państwo inwestować środków finansowych na zakup sprzętu. Wybrane przez Państwa urządzenie dostarczamy i instalujemy bezpłatnie. Pobieramy opłatę jedynie za wykonane kopie / wydruki. Rozliczenia następują raz w miesiącu, na podstawie wskazań licznika dzierżawionego urządzenia. Cena kopii / wydruku zawiera: wszystkie materiały eksploatacyjne, części zamienne, obsługę serwisową oraz koszt dojazdu serwisu.

Serwis sprzętu,
umowy serwisowe

Od wielu lat świadczymy usługi serwisowe w branży urządzeń drukujących. Naszą wiedzę nieustannie pogłębiamy i doskonalimy na licznych szkoleniach, w których uczestniczą nasi technicy. Wysoka jakość wykonywanych usług, rzetelność i solidność to nasza dewiza od początku istnienia firmy.

Umowy serwisowe, które oferujemy naszym klientom pozwalają uniknąć kosztownych niespodzianek związanych z eksploatacją urządzeń drukujących. W ramach takiej umowy oferujemy usługi serwisowe, dostawę wszystkich materiałów eksploatacyjnych oraz dojazd serwisu. Koszt jaki państwo ponoszą wyliczany jest na podstawie wskazań liczników poszczególnych urządzeń. Rozliczenia następują raz w miesiącu, wystawiamy jedną fakturę bez względu na ilość serwisowanych maszyn. Umowa serwisowa może dotyczyć zarówno urządzeń zakupionych u nas jak i innych, które są w Państwa posiadaniu.

Serwis.png
Potrzebujesz naszej pomocy ? Skontaktuj się teraz !
bottom of page